Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Bizi Tanıyın !

Biltaş Yapı Sistemleri cam cephe giydirme, kasetli slikon cephe, yarı kapaklı giydirme cephe, spider cephe, kış bahçesi ,kompozit giydirme kapaklı cephe giydirme ve Silikon cephe, çatı uygulamaları , endüstriyel otomatik kapı, fotoselli kapı Sistemlerinde 5 yılı aşkın deneyimiyle mimari uygulamalarla ilgili, üretim ve uygulama alanında faaliyet göstermektedir.

Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarına uygun ürünler üretmekteyiz.

Hızlıyız, Güçlüyüz, Enerji Doluyuz.. Hızımız kontrollü, çünkü “Amacın bir an önce hedefe varmak değil, hedefe en sağlam adımlarla ilerlemek olduğunu biliyoruz”. Gücümüzü birbirimizden ve teknolojiden alıyoruz.
Çünkü, çağın gelişimlerine paralel ve birbirimizle uyum içerisinde çalıştığımız sürece gücümüzü koruyacağımızı biliyoruz.

Misyonumuz

Biltaş Yapı Sistemleri olarak vizyonumuzdan aldığımız güç doğrultusunda geliştirdiğimiz yeni projeleri ülke ekonomisine ve sektörel gelişim süreçlerine katkı olarak görüyor, işimizi bir adım daha öne taşımanın planlarını yapıyoruz. Aktif olarak faaliyette olduğumuz inşaat sektörünü tanıyor, işinde yetişmiş kalifiye usta ve teknik elemanların sektörün bel kemiği olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Biltaş Yapı Sistemleri olarak işin her safhasında işe ve işçiye büyük önem veriyor; çalışanların güvenliği, bilinçlendirilmesi gibi her hususa büyük bir pay ayırıyoruz.
Bizim köşe taşı çalışanlarımız gücümüzdür. İtibarımızı ve performansımızı şekillendirir. Bizim için hedefli personel gelişimi, şirketin başarısının sağlanmasında kilit rol oynamaktadır. Ayrıca çalışanlarımızın motivasyonu, memnuniyeti ve performansı üzerinde olumlu etkisi olan bir çalışma ortamı yaratmaya büyük değer veriyoruz.

Vizyonumuz

Sektörel yenilik ve değişimleri takip eden, teknolojiye ayak uyduran, tüm bu faaliyetleri belirli düzen ve nizamla işin her alanında uygulamayı benimsemiş olan şirketimiz, faaliyet alanlarımızın her aşamasında tüm bunların pozitif etkisini siz değerli müşterilerimize pozitif yönde lanse etmeyi benimsemiştir. Sürekliliğin sağlanması, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün verilmemesi için tüm bu operasyonel ve organizasyonel yapımızı projelerimizin her aşamasına entegre etmiştir. Bu entegrasyon sektörel tüm aşamalarda güncel, teknolojiyle barışık devam etmektedir. Tüm bu pozitif etkilerin harmanlanmasıyla cephe sistemlerinde uzmanlaşmış olan şirketimiz, kuruluşundan itibaren zirveyi hedeflemiş ve bu doğrultuda emin adımlarla ilerlemektedir.